WYMIANA SZYBKI IPHONE

WYMIANA SZYBKI IPHONE

WYMIANA WYŚWIETLACZA IPHONE WARSZAWA

NAPRAWA IPHONE WARSZAWA, SERWIS IPHONE WARSZAWA, WYMIANA SZYBKI IPHONE WARSZAWA

zbita szybka iphone, wymiana szybki iphone warszawa, wymiana wyświetlacza iphone warszawa

Wszystkie nasze naprawy są objęte 3 miesięczną gwarancja.
Wymieniamy cały panel telefonu, wyświetlacz+dotyk (full set).


Zbita szybka iPhone

Wymiana zbitej szybki w telefonie iPhone jest jedną z najczęściej występujących napraw w naszym serwisie. Duży nie zabezpieczony wyświetlacz jest najbardziej narażony na uszkodzenia i otarcia.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest nałożenie szkła hartowanego, które chroni przez drobnymi zarysowaniami jednak nie jest w stanie zabezpieczyć przed poważniejszymi uszkodzeniami mechanicznymi np upadkiem z dużej wysokości.

Wymiana szybki iPhone CENNIK

 

Usługa Cena
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 4 / 4S 189 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 5/ 5C / 5S 229 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 6 299 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 6 Plus 349 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 6S 349 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 6s Plus 449 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 7 599 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 7 Plus 699 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 8 999 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone 8 Plus 1099 zł
Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone X 1599 zł

 

Wymiana ekranu dotykowego iPhone Warszawa

W miarę możliwości i ilości pracy jesteśmy w stanie wymienić wyświetlacz na miejscu, od ręki w ciągu 30 minut, dzięki czemu klient nie musi zostawiać telefonu w serwisie na dłużej.

Wymiana szybki iPhone Warszawa

Bez dwóch zdań , era smartfonów otworzyła przed społeczeństwem nowe perspektywy, które ułatwiają obecnie funkcjonowanie każdego z nas. Szczególnie produkty takich firm jak Apple, Samsung, HTC, Sony, LG, Microsoft czy Huawei oraz wiele innych cechują się wysoką jakością technologicznych rozwiązań, które z roku na rok gromadzą coraz więcej zwolenników. Jest to uzasadnione faktem ,że zrewolucjonizowany sprzęt mobilny tych producentów imponuje funkcjonalnością, wydajnością i ergonomią pracy oraz designerskim stylem.Mimo to, każdy sprzęt może ulec awarii, dlatego nie warto czekać z problemem tylko należy zwrócić się o pomoc do profesjonalnego serwisu w Warszawie. Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas ale i pieniądze, ponieważ bardzo często w przypadku nawet małej awarii rezygnujemy z danego modelu telefonu na rzecz kupna nowego. Jednak w dobrych rękach można zaradzić każdemu problemowiniezależnie od występującego problemu : czy jest to rozbity ekran, zalany telefon, utrata danych czy uszkodzenie mechaniczne.

Zobacz też, co zrobić po zalaniu telefonu:    Naprawa po zalaniu iPhone ->

 

Wymiana zbitej szybki iPhone Warszawa

nasze usługi: wymiana ekranu dotykowego iphone, wymiana szybki iphone warszawa, wymiana wylanego ekranu iphone, wymiana wyświetlacza iphone wszystkie modele, wymiana szybki iphone od ręki, wymiana szybki iphone na miejscu warszawa, naprawa ekranu iphone, zbita szybka iphone, wymiana szybki iphone warszawa